Noclegi Toruń – co oferuje miasto?

Toruń to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Znajduje się tutaj starówka wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, tutaj urodził się Mikołaj Kopernik, tutaj piecze się najlepsze pierniki. Warto zwiedzić to niezwykłe miasto. Oczywiście najlepiej wybrać się na weekend, ponieważ jeśli chodzi o noclegi, Toruń również ma sporo do zaoferowania. 
Ci, którzy szukają opcji „budżetowej” na pewno ucieszą się z szerokiej oferty schronisk, których większość znajduje się na starówce. Najczęściej wyposażone są one w część wspólną oraz w pełni wyposażoną kuchnię. CO jakiś czas realizowana jest również akcja „Toruń za pół ceny”, podczas której można zarezerwować pokoje w hotelach o 50% taniej.
Oczywiście, Ci, którzy pragną odrobiny luksusu, także mają w czym wybierać. W Toruniu funkcjonuje kilka bardzo dobrych hoteli, jak czterogwiazdkowe Bulwar lub Copernicus. Ci zaś, którzy chcą w pełni poczuć ducha miasta, będą zachwyceni, mogąc nocować w pięknych, klimatycznych hotelikach, usytuowanych w średniowiecznych kamieniczkach na starówce. Do wyboru jest także nocleg w starym, pruskim forcie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *